Вікна, балкони, безрамне скління
Вікна для Вашого будинку, завжди залишаються важливим елементом для забезпечення комфорту і затишку. Ми завжди допоможемо вибрати оптимальний за ціною і функціоналом варіант для Вас. Атермальне покриття, грамотний підбір фурнітури, вибір кольору віконного профілю, рішення для скління веранд, альтанок і балконів, ми з упевненістю допоможемо Вам створити гідний зовнішній вигляд і комфортну експлуатацію віконних систем протягом багатьох років.
Оставьте Ваши данные для связи
Вікна
Як вибрати вікна?
Ціна
Багато пропозицій, але правильний вибір завжди в балансі ціни і якості. Ми допоможемо Вам вибрати оптимальний для Вашого запиту баланс в ціні, характеристиках і довговічності віконних систем.
Виробник
Важливо, що б сучасний виробник застосовував високі стандарти виробництва і контролю продукції, що випускається. Ми рекомендуємо до вибору вікна від брендів VEKA, KBE, Witnera. Багаторічний досвід співпраці з даними виробниками дозволяє відповідально гарантувати якість продукції та відповідність стандартам ДСТУ і заявленим характеристикам
Переваги та опції
Грамотний вибір характеристик вікон дозволить отримати оптимальний зовнішній вигляд і комфортну експлуатацію. Покриття склопакетів, ламінація профілю, кількість камер в блоках, правильний підбір профілю - опції які повинні вирішити питання естетики і домашнього затишку.
Якість і довговічність
Для багаторічної експлуатації вікон, важливо правильно підібрати фурнітуру і тип профілю. Необхідно приділити увагу Вашим вимогам до вікна, частоті його використання і характеристикам Вашого приміщення.
Зручність замовлення
Завжди приємно коли при замовленні Вам приділять достатньо уваги і зможуть грамотно проконсультувати. Безкоштовний виїзд на замір у зручний для Вас час і досвідчений рада за умовами монтажу та експлуатації вікон.
Сервіс
Незалежно від термінів експлуатації та виробника ми проводимо сервісне обслуговування і ремонт, настройку і регулювання. Ми завжди зможемо приділити достатньо часу для кожного клієнта. Адже своєчасне обслуговування, завжди запорука продовження термінів експлуатації.
Безрамне остеклення
Затишок і комфорт відкритого простору
Альтанки
Тераси
Веранди
Зимові сади і павільйони
Найважливіша перевага безрамного скління, можливість повного відкриття з розпашним паркуванням стійок. У закритому положенні такий вид скління дозволяє пропустити максимальну кількість світла в приміщення і створює унікальний вид Вашого фасаду.
Різні системи схем відкриття вікон, можливість ручного і механічного управління, підбір фурнітури за кольором відповідним до інтер'єру приміщення, все це дозволить максимально грамотно і красиво прикрасити Ваш фасад
Ви можете ознайомитися зі зразками і отримати повну консультацію в наших офісах.
Замовити
Балкони
Металлокаркас
Металокаркас - це основа якісного монтажу. Для довговічності і надійної конструкції ми детально прораховуємо конструкції, вибираємо оптимальні товщини труб каркаса. Надійні зварювальні шви і правильна антикорозійна обробка практично назавжди дозволяють забути про можливі проблеми з надійністю.
Французьке остеклення
Такий спосіб скління допомагає значно поліпшити зовнішній вигляд і естетичну привабливість. Завдяки тому що нижня частина балкона може бути виконана прозорою, кімнати будуть набагато світліше. Скління в французькому стилі на вузькому балконі може збільшити корисний простір.
Монтаж за один день
Гучні і пилові роботи не стануть на заваді. Завдяки багаторічному досвіду монтаж балконного остеклення займає не більше одного дня, що дозволяє швидко отримати домашній затишок.
Двері
Металопластикові двері характеризуються відмінними властивостями звукоізоляції. Завдяки ПВХ високої міцності зберігається первісна фактура без деформацій, що протівостоїть зовнішньому впливу. Тому матеріал може надійно використовуватися для вхідних і міжкімнатних дверей.
Вхідні двері є невід'ємним елементом сучасних будівель. Їх постійно експлуатують в умовах підвищених навантажень. Крім того, конструкції забезпечують безпеку. Також, завдяки дверям, власник отримує можливість втілити в реальність цікаві дизайнерські задуми.
Додатково можна відзначити функціональність, про яку ми вже згадували вище, а також високий ступінь ремонтопридатності - там де, наприклад, дерев'яні двері доведеться укомплектовувати новими навісами, тут є можливість регулювання, за допомогою якої усувається більшість проблем, що виникають в процесі експлуатації (в тому числі і протяги).
Якщо необхідне рішення для офісної або міжкімнатних дверей, де навантаження не дуже велика, рекомендуємо використовувати пластикові двері, які ізносостойки, прекрасно зберігають тепло і забезпечують високу звукоізоляцію.
Відмінні функціональні можливості, прекрасний естетичний вигляд вигідно відрізняють їх від звичайних дверей. Висока міцність, підвищена звуко та теплоізоляція, можливість вибрати відповідний колір підкуповує будь-якого самого прискіпливого покупця.
Мала вага, що призводить до відсутності провисання в процесі експлуатації дверей.
Висока міцність і здатність витримувати великі навантаження, що забезпечується високоякісним алюмінієво-пластиковим профілем. Повністю герметичне закривання, яке відбувається завдяки особливій конструкції притисків і високоякісного ущільнювача. В результаті герметичного закривання з'являється звуко- і теплоізоляція, яка за всіма параметрами перевершує всі інші двері.
Контакти Краєр
Краєр
Офіс, шоурум
37600, м. Миргород, Полтавська обл.
вул. Гоголя 135/11 (вхід з двору)

Краєр
Салон-магазин, шоурум
37600, м. Миргород, Полтавська обл.
вул. Кашинського, 2/1

  • +38 (098) 482-50-75
  • +38 (066) 726-15-29
Made on
Tilda