Автоматичні гаражні ворота
Зручні в експлуатації секційні гаражні ворота полегшують Вам доступ, покращують зовнішній вигляд фасаду Вашого будинку. Ми пропонуємо різні варіанти секційних гаражних воріт, ролет і автоматику для воріт, які дозволять підвищити безпеку і поліпшити Ваш комфорт.
Автоматичні гаражні секційні ворота
Оставьте Ваши данные для связи
Чому саме секційні ворота
Контроль вологи
Герметичні ущільнення стиків і секцій гаражних воріт дозволяють створити надійний бар'єр від вологи в приміщенні. Металеві сендвіч панелі з полімерним покриттям утримують як вологу, так і зберігають температурний режим приміщення.
Форма та розмір
Великий асортимент типорозмірів секцій, дозволяють здійснити монтаж воріт в отворах будь-якого форм-фактора. Вибір кольорів і типів поверхні якісно підкреслить дизайн фасаду Вашого будинку
Автоматичний підйом
Дистанційний контроль підйому воріт дозволяє при будь-якій погоді не виходячи з авто управляти доступом в приміщення. Комфорт від економії часу та сил на щоденні операції на довгі роки збереже Вашу впевненість у правильному виборі гаражних воріт
Якість і довговічність
Для довгої служби і безпроблемної експлуатації передбачені адгезионно і вологостійкі матеріали секцій. Фурнітура та механізми підйому воріт мають полімерне покриття яке дозволяють купити гаражні ворота навіть для прибережних зон і місць з іншими агресивними умовами експлуатації
Монтаж гаражних воріт
Ми пропонуємо послугу монтажу воріт, так як професійний монтаж - запорука довговічної експлуатації та комфортного використання. Правильна послідовність робіт і тонкощі налагодження дозволяють по максимуму відчути всі переваги від замовлення гаражних воріт в компанії Краер.
Сервіс
Ми проводимо сервісне обслуговування і ремонт гаражних воріт по всій Полтавській області, Полтава, Миргород, Лубни, Лохвиця, Гадяч, Хорол, В.Багачка, В.Сороченці
Роллети
Эксплуатація
Ролетні ворота і ролети призначені для монтажу в гаражах, торгових центрах, виробничих і складських приміщеннях. Захисні функції ролет застосовують для збереження вітрин торгових приміщень, приватних промислових об'єктів.
Матеріали і функціонал
Виготовляють ролети з алюмінієвих секцій які легко протистоять зовнішньому середовищі. Ролетні ворота мають зручну форму для монтажу при обмеженому просторі і легко встановлюються при наявності складних інженерних комунікацій.
Приємні ціни
Низька вартість в порівнянні з іншими типами воріт. Краще рішення при обмеженому бюджеті.
Обмежений простір
Якщо неможливий монтаж розпашних воріт, ролетні системи компактні і не вимагають серйозних підготовчих робіт перед монтажем. Мають малу вагу і високий рівень захисту.
Автоматика воріт
Автоматика для воріт

Приводи для гаражних воріт, допомагають вирішити питання дистанційного керування відкриванням воріт.
Ми допоможемо Вам підібрати автоматику залежно від типу воріт, їх ваги і площі. Всі приводи оснащені надійною вологозахистом і стійкі до природних і механічних впливів.
Електронні компоненти та механізми оснащені захистом від пилу та вологи.
Приводи мають низький рівень шуму, навіть при повному навантаженні
Ручне розблокування. При відсутності живлення можливе розблокування ключем
Миттєва зупинка перед перешкодами
Функція автоматичного закриття
Для воріт площею до 15 м.кв.
Контакти Краєр
Краєр
Офіс, шоурум
37600, м. Миргород, Полтавська обл.
вул. Гоголя 135/11 (вхід з двору)

Краєр
Салон-магазин, шоурум
37600, м. Миргород, Полтавська обл.
вул. Кашинського, 2/1

  • +38 (098) 482-50-75
  • +38 (066) 726-15-29
Made on
Tilda