Рулонні штори, римські штори, жалюзі, ролети
Для створення затишку у Вашій оселі чудово підійдуть рулонні або римські штори. Які допоможуть прекрасно захистити від сонця і спеки Ваш будинок
Рулонні штори
За функціональністю вони цілком здатні замінити звичайні штори, але при цьому мають набагато більше додаткових переваг. Дозволяють оформити вікна не тільки в житловому приміщенні, а й на балконі / лоджії, або оформити дверний проріз.
Різні варіанти управління - шнур, електропривод, пружинний механізм.
Фіксація штор на будь-якій висоті. Так можна «заховати» від сонця кімнату, але залишити його для квітів на підвіконні.
Не поглинають світло. У згорнутому вигляді рулонні штори залишають вікно повністю відкритим, не перешкоджаючи доступу світла. У той час як жалюзі і тюль істотно зменшують світловий потік.
Можливе поєднання з традиційними фіранками або тюлем, поєднувати їх у залежності від стилю і дизайнерської спрямованості приміщення. Причому в денний час їх можна згортати і ховати, наприклад під ламбрекен, в нічний же час опускати, повністю закриваючи вікно. Нескінченна безліч варіацій малюнків, кольорів, принтів, аж до корпоративної символіки, фотографій, відтінків.
Існування різних покриттів, наприклад, «дзеркальна». Вона здатна відбивати сонячні промені від поверхні. Можна підібрати штори з просоченням від вигорання, від статичної електрики, з антибліковим дією або теплоізоляційним. Все це дасть найбільш легкий догляд будь-яким засобом для чищення звичайних меблів або пилососом. Досить щільна тканина, з якої виготовляються рулонні штори, не дає вигоряти меблів і предметів інтер'єру при попаданні прямих сонячних променів.
Римські штори
Переваги римських штор полягають в тому, що їх можна використовувати для вікон самого різного розміру. Нестандартні розміри вікон можуть бути приховані за допомогою римських штор. До того ж, вони не з'їдають місце і не захаращують приміщення.
Эксплуатація
Кріплення для римських штор відрізняються своєю простотою і функціональністю. Витрата тканини для римських штор набагато менше, ніж для класичних штор.
Естетика
Лаконічність таких штор полягає в чіткій геометричній формі, яка буде актуально виглядати в будь-якому інтер'єрі.
За що ми платимо?
Багато покупців впевнені, що головним недоліком римських штор є їх висока вартість. Але не варто забувати, що вироби відносяться до високого класу, надають приміщенню гідний статус і стиль.
Матеріали та вибір
Колосальний вибір забарвлення, фактури і типу тканини дозволяють підібрати виріб до інтер'єру в будь-якому стилі. Щоб надати виробу довговічність, виробники просочують тканини спеціальним розчином, завдяки якому термін використання штор збільшується в кілька разів.
Жалюзі
Жалюзі затримують світло набагато краще, а при установці на вікно за рахунок маленької відстані між склом і полотном, повітря практично не нагрівається навіть в самий жаркий день. За рахунок зручного поворотного пристрою легко і плавно регулювати рівень освітлення
1
Широкий набір колірних відтінків. Легко підібрати до інтер'єру і навіть поліпшити зовнішній вигляд приміщення.
2
Підійдуть для віконних конструкцій різних розмірів. Простий монтаж, дозволить уникнути додаткових розтрат.
3
Практичні і мають прекрасний зовнішній від.Матеріали стійкі до впливу миючих засобів і легко обробляються.
4

Не змінює зовнішній вигляд після чистки.
5
Зручний і не частий догляд.
6
Щільне прилягання до скла дозволяє звільнити підвіконня, виключити шкоду кімнатним рослинам.
Залиште Ваші дані для зв'язку
Made on
Tilda